Klausimas del Piston 2 wall clearance'o

Bendros diskusijos apie variklius ir ju tuninga.
Post Reply
Sprint-R
Posts: 23
Joined: 20 Mar 2010, 13:47

Klausimas del Piston 2 wall clearance'o

Post by Sprint-R »

Forume ieskojau nieko neradau... Kas daretes overbore atsakykit i klausima prasau... Koki tarpa palikot tarp cilindro sienos ir stumoklio? Nes siandien man greze ir i mano pageidaujama tarpa jie ten akis ispute :shock: Ant stumokliu popieriu rekomenduojama 0.0025' bet paskambinus i wiseco turbintom masinom jie rekomenduoja 0.0035' kas mm yra 0.089mm! koki daret jus?

Niokas
Posts: 587
Joined: 12 Mar 2009, 19:43

Re: Klausimas del Piston 2 wall clearance'o

Post by Niokas »

Sprint-R wrote:Forume ieskojau nieko neradau... Kas daretes overbore atsakykit i klausima prasau... Koki tarpa palikot tarp cilindro sienos ir stumoklio? Nes siandien man greze ir i mano pageidaujama tarpa jie ten akis ispute :shock: Ant stumokliu popieriu rekomenduojama 0.0025' bet paskambinus i wiseco turbintom masinom jie rekomenduoja 0.0035' kas mm yra 0.089mm! koki daret jus?
ju raso didesny tarpely-del didesnio terminio pletimosi,plius jai jau dedi tokius reiksia ne pas karves su gelda vaziuosi,stresai visai kiti bus. dar manau reikia atkreipt demesy y kuo kuresni ir atl buvimas, nebuvimas,

drageliuj-daug kas daro tarpely nemaza- geriau turet zliagancius sijonus,negu kad "uzkastu" stuma prie apkrovu :twisted:
Utenos Termodinamika
utenostermodinamika@gmail.com
860300501
Utenos Termodinamika fb

Sprint-R
Posts: 23
Joined: 20 Mar 2010, 13:47

Re: Klausimas del Piston 2 wall clearance'o

Post by Sprint-R »

Is panv apskrities trenkiausi i Kauna kad padarytu zmoniskai :) Dare Surfkolita. 4 meistrai saipesi kad stumoklis barskes ir sonu vaikscios jei "9 sotkes"... ikalbejo ant 0.08mm bet gryzau is masinos ir pasakiau kad 9 visgi darytu. nes amerikancai su didelem turbo uz 400hp darosi ir 0.004' kas yra 0.1mm. Tiesiog idomu kaip kas sau daresi...

User avatar
laimonas
Posts: 514
Joined: 01 Nov 2007, 21:19
Location: Kaunas

Re: Klausimas del Piston 2 wall clearance'o

Post by laimonas »

Prie Wiseco stumokliu dazniausiai buna rekomeduojamas tarpas,jei motoras bus naudojamas:dragui,su NOS ar be,ziedui,gatvei ir t.t.Jei gerai pamenu tai 0.1mm. nebuvo siuloma,riba lyg ir taip atrode(jei nemaisau gamintojo)nuo 0.065mm.-0.090mm.

User avatar
ramas
Posts: 619
Joined: 10 Jun 2007, 09:42
Location: Prienai

Re: Klausimas del Piston 2 wall clearance'o

Post by ramas »

man MAHLE stumams dare 0.070mm ,nors gamintojas rekomendavo butent su turbu 0.050 . cia aisku apsidraudem ..barskejimo negirdejau nors sijonai labai trumpi

Sprint-R
Posts: 23
Joined: 20 Mar 2010, 13:47

Re: Klausimas del Piston 2 wall clearance'o

Post by Sprint-R »

wiseco tiems stumams recomenduoja 0.0025' bet paskambinus jiems sako daryt 0.0035' (0.09mm)nu pas mane bus 0.09mm :) apsidraudziau sakant... teks susitaikyt su dyzelinio variklio garsui sylant varikliui ir taupyt ant kazko didesnio nei mano td04l :) aciu uz atsakymus!

User avatar
r7kyc82k
Posts: 2369
Joined: 17 Nov 2004, 19:44
Location: Vilnius
Contact:

Re: Klausimas del Piston 2 wall clearance'o

Post by r7kyc82k »

net nebarskes su tokiais tarpais iki 0,09 esu rinkes motoru kurie priestai atvaziavo su tarpeliais 0,45-0,5 !!! ;) ir trauka dar buvo stumokliai labai trumpi 100mm diametro :mrgreen:
SV650 , Daytona 955i
.........................................
http://www.motopaskaitos.lt

kliobas
Posts: 106
Joined: 26 May 2008, 18:56
Location: Vilnius

Re: Klausimas del Piston 2 wall clearance'o

Post by kliobas »

prikeliant ta pacia tema noreciau isgirsti komentara is zinanciu ir turinciu patirties - koks gali buti maksimalus tarpas tarp stumoklio ir cilindro, kad esant darbinei temperaturai stumokliai nebarsketu ?

nesinori darytis standziai, daug kur rekomenduojama su paprastais cast stumokliais ir labiau vaikomais varikliais daryti iki 0,10 mm, o kas jeigu bus 0,15 mm ?

taukelis
Posts: 333
Joined: 17 Feb 2005, 20:32
Location: Vilnius

Re: Klausimas del Piston 2 wall clearance'o

Post by taukelis »

Pas mane wiseco kaltiniai stumokliai, tarpa dariau 0.09mm (kaip rekomendavo wiseco). Del barskejimo, tai tikrai nepasakyciau, kad kazkaip labiau barsketu.
S13

kliobas
Posts: 106
Joined: 26 May 2008, 18:56
Location: Vilnius

Re: Klausimas del Piston 2 wall clearance'o

Post by kliobas »

tai niekas daugiau varikliu nerenkate ? :) :)

Giedrius
Posts: 83
Joined: 24 Sep 2003, 23:10
Location: VILNIUS

Re: Klausimas del Piston 2 wall clearance'o

Post by Giedrius »

Idomu kuo klausot ???
jri ausimi tai suprantu... :D

Post Reply