IHI RHB5 ---> info

323 GTX, GTR; 626 turbo; RX-7; MX-5 etc performance modeliai (taip pat Ford Probe bei kiti Ford modeliai, kurie shiaip jau yra Mazdos ;) ).
Post Reply
Kengurius
Posts: 16
Joined: 14 Apr 2011, 22:31

IHI RHB5 ---> info

Post by Kengurius »

Sveiki, gal kas netycia turit pasimatave ar siaip kur kokios info turit apie IHI RHB5 flange, turiu galvoj pribrendo reikalas ja keist, noretusi kazko didesnio, idomu kokios turbo butu bent kiek panasesnes i tiesa (google nerandu vieningo atsakymo koks tas flange yra koliko)
, nera noro daug veltis i perdarinejima nes ir siaip reikalau auto netruksta, aciu uz info :)
p.s turba nuo probes F2T,

User avatar
roolis
Posts: 1087
Joined: 24 Sep 2009, 12:03
Location: kaunas-prienai

Re: IHI RHB5 ---> info

Post by roolis »

Kengurius wrote:Sveiki, gal kas netycia turit pasimatave ar siaip kur kokios info turit apie IHI RHB5 flange, turiu galvoj pribrendo reikalas ja keist, noretusi kazko didesnio, idomu kokios turbo butu bent kiek panasesnes i tiesa (google nerandu vieningo atsakymo koks tas flange yra koliko)
, nera noro daug veltis i perdarinejima nes ir siaip reikalau auto netruksta, aciu uz info :)
p.s turba nuo probes F2T,
jei neklystu,sios flanchas vadinasi T2,o didesne jau butu su T3,man ir tas bresta,man atrodo kazkas forume pardavinejo toky samadielna perejima,pas mane kolikas is nerzo,tai as tiosiog flancha persivirinsiu,o jei pas tave spizinis,tai ne kas
R33 RB25DE+t upcoming modlist
Mazda Coupe 2.0 FE dohc turbo-show car
Mazda Premacy Sport-daily car
Visos audio-video paslaugos,produktai 861222943
http://www.cardomain.com/ride/2082008/1989-mazda-626

saukstas
Posts: 328
Joined: 26 Mar 2009, 15:24
Location: Vilnius
Contact:

Re: IHI RHB5 ---> info

Post by saukstas »

įmanoma uždėti IHI VJ20 ar VJ21 - bet tolko ne kažką daugiau.. Geriau nesikankink su IHI, nusipirk arba susivirink kolektorių T2 flančui ir gyvenk kaip žmogus su kokia t25g ar t28 turbele :)
Mazda Miata '99 2.4 - 人馬一体 !
http://dailymiata.blogspot.com

Post Reply