Parduodu: S13 be variklio

Transporto priemones (pilnai sukomplektuotos ir ne visai :)
Post Reply
tautvydas
Posts: 588
Joined: 12 Dec 2006, 17:31
Location: Kaunas

Parduodu: S13 be variklio

Post by tautvydas »

Žodžiu užima garaže vietą Nissanas. Buvo pilnai veikiantis važiuojantis, pilnu salonu, sveikais langais ir t.t., dar su TA, neišrankiotas, bet baisiai mirusiu kėbulu. Išardytas nes keičiau kėbulais į pervirintą, motoras, priekiniai sparnai ir bamperis parduoti, visa kita yra, tik buvę išardyta ir sudėta į dėžes ir sukrauta salone, taip ir stovi nenaudojamas, kada prieisiu prie jo nežinau, tai gal kažkas kitas panaudos labiau pagal paskirtį..

Kėbulas pervirintas, taip gan ūkiškai ir daugkur sviestas sviestuotas su siūlėm, kam grožio reik - netiks šis variantas, bet sportui ar drožimui pats tas - rūdžių nėr, slenksčiai, stakanai pervirinti, siūlės dugne pervirintos taip pat, salonas ir variklio skyrius išdažyti, dugnas nusmaluotas. Dokumentai yra. Kraunat motorą su važiuokle, gazuojat.

Pardavimo variantai du:
1. Tik kėbulas plikas, t.y. be važiuoklės, be salono, be langų ir be kitų kėbulo dalių - 500eur. Už papildomą simbolinę kainą galiu palikt duris, kapotą, bagažinę, bamperį galinį.
2. Parduodu viską kas matosi taip kaip stovi, iki važiavimo reik susirinkt viską, trūksta tik variklio swapo ir duslintuvo (dėžė, pravodkė, kompas, radiatoriai, IC ir t.t. dar yra., išorės dalims trūksta priekinių sparnų ir bamperio, visa kita taip pat yra. Salonas pilnas, važiuoklė taip pat, būklės nežinau, reduktorius virintas. Kaina 1500eur be derybų, nieko neuždirbinėju iš jo - pirkau už 2K + parsivarymas, kėbulų mainai, pardaviau trūkstamas dalis, stovi jis man 1500Eur, už tiek ir perleisčiau Lego kažkam kitam.

Kaunas

Imagenissan by Tautvydas Maleckas, on Flickr

tautvydas
Posts: 588
Joined: 12 Dec 2006, 17:31
Location: Kaunas

Re: Parduodu: S13 be variklio

Post by tautvydas »

up. reik atlaisvinti vietą garaže.

Post Reply