Parduodu: Mitsubishi Evolander

Transporto priemones (pilnai sukomplektuotos ir ne visai :)
Post Reply
User avatar
Nowone
Posts: 261
Joined: 24 Jul 2006, 15:44
Location: Vilnius

Parduodu: Mitsubishi Evolander

Post by Nowone »

Susidomėjusiems mielai daugiau papasakosiu telefonu.

Variklis ir ECU - Evo 5. Į dažniausiai užduodamą klausimą atsakau iškart, automobilis iš gamyklos išriedėjęs su turbo komplektacija, 4G63 varikliu, 147kW. Nebus taip, kad atėjus TA laikui, reikės sukt galvą ką čia daryt dėl to variklio. Jis yra visiškai toks pats kaip gamyklinis, tik su raudonu vožtuvų dangteliu. Įdėtas ant gamyklinių tvirtinimų, jokių konstrukcinių perdarymų. Išoriškai Evo variklyje skiriasi tik tai, kas ant jo kabo, t.y. turba, kuro įpurškimas ir valdymas. Viskas tvarkingai perdaryta Evo setupui, elektrinė droselio sklendė pakeista į mechaninę, valdymas Evo ECU su perdaryta pravodke. Variklis iš mano buvusio Lancerio, atkeliavęs iš Japonijos.

Įdėta stipresnė sankaba, priekinės Evo stebulės su didesniu išsukimu ir Brembo 4 pot 320mm stabdžiais, armuotos Goodridge žarnelės. OZ racing Superturismo ratlankiai 18x8, 245/45 vasarinės padangos. Originalus odos/alcantaros šildomas salonas, Apexi boost gauge, Ralliart shift knobas, didelis intercooleris priekyje su 60mm aliumo vamzdynu, Walbro 255, etc. visko čia turbūt nesurašysiu.

Kėbulas nesupuvęs, salonas švarus, nesuplyšęs ir nesutrintas. Aiški automobilio istorija, pirktas naujas Švedijoj.

Iš trūkumų, gale trūksta ant bamperio plastmasiuko, vienas kitas įbrėžimas, nusilupę dažai nuo originalaus hood scoop'o, kur gamykliškai buvo TMIC. Nuotraukose gal atrodo, kaip iš stiklo pluošto, bet taip nėra :D Nepajungtas kondicionierius, reikia pakeist slėgio daviklį į senesnio tipo, kad draugautų su Evo5 ECU.

Pakaba originali, kam aktualu, galim tartis dėl Intrax 1K2 XL Black Titan coilų, praktiškai nauji, deja nepigūs. Galėsiu patart ir pigesnių alternatyvų, rinktis tikrai yra iš ko (spyruoklės, ar lancerio ralliart amortikai).

Automobilis su švediška registracija, pageidaujant galiu užregistruot LT, LV, EE.

Nuotraukos ir kontaktai čia

Galima ir PM, automobilis Vilniuje
5000 EUR

User avatar
Nowone
Posts: 261
Joined: 24 Jul 2006, 15:44
Location: Vilnius

Re: Parduodu: Mitsubishi Evolander

Post by Nowone »

Nauja kaina. Turbūt pigiausias patogus Evo planetoje :mrgreen:

Post Reply