Subariniai R-16 ratlankiai ant GT MY'99/00

User avatar
eddie_gt4
Posts: 1331
Joined: 21 Apr 2006, 10:12
Location: Vilnius

Subariniai R-16 ratlankiai ant GT MY'99/00

Post by eddie_gt4 »

xennon wrote:
Minde_Kei wrote:
wrx wrote: (...) gal parduociau WRX R16 (...)
sitie ratai netinka mano ziniomis ant euro GT su normaliais stabdziais... pasitikrinkit, (ant priekio)
Mano ziniomis tinka ;)
cem dal'she v les, tem bol'she drov... :roll:
tai kaip ten is tiesu yra su tais USDM WRX'o ratais (6.5x16 ET55) ant EDM GT (MY'99/00), m?
telpa jie ant 4-pot'u, ar ne?

cia raso, kad ne:
"(...) The US car was delivered with 16x6.5 rims that do not fit the the popular Subaru 4-pot brake caliper (...)"

ir dar, gal kas zinot (tiksliai), ar yra kokie nors Subariniai R-16 ratlankiai (OEM'iniai, pvz. nuo Legacy), kurie telpa and Imprezos 4-pot'u :?:
vairuoti nemoku, bet uztat labai megstu! :mrgreen:

User avatar
Minde_Kei
Posts: 2304
Joined: 17 Mar 2004, 22:21
Location: lietuva
Contact:

Re: Subariniai R-16 ratlankiai ant GT MY'99/00

Post by Minde_Kei »

eddie_gt4 wrote:
xennon wrote:
Minde_Kei wrote: sitie ratai netinka mano ziniomis ant euro GT su normaliais stabdziais... pasitikrinkit, (ant priekio)
Mano ziniomis tinka ;)
cem dal'she v les, tem bol'she drov... :roll:
tai kaip ten is tiesu yra su tais USDM WRX'o ratais (6.5x16 ET55) ant EDM GT (MY'99/00), m?
telpa jie ant 4-pot'u, ar ne?

cia raso, kad ne:
"(...) The US car was delivered with 16x6.5 rims that do not fit the the popular Subaru 4-pot brake caliper (...)"

ir dar, gal kas zinot (tiksliai), ar yra kokie nors Subariniai R-16 ratlankiai (OEM'iniai, pvz. nuo Legacy), kurie telpa and Imprezos 4-pot'u :?:
nuvaziuok i kauna ir pasimatuok pas wrx'a ;)

p.s. jei tu ziemai ieshkai ratu, tai jau geriau skambink dzikeviciui, uzsidesi r15 6,5j ir busi achujienas, ant padangu sutaupysi ir slalome turesi pranasumu :)
..

User avatar
eddie_gt4
Posts: 1331
Joined: 21 Apr 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by eddie_gt4 »

jo, ieskau ratu ziemai, ir labai norisi auksiniu :mrgreen:

o jei rimtai, tai kol kas tenka apsiriboti budget varijantu, todel ir domiuosi, ar yra kokie Subariniai R-16 ratlankiai (be Imprezos GT OEM'iniu ratu), telpantys ant 4-pot'u...

blogiausiu atveju ziemines padangas teks maut ant esamu ratlankiu, o kitai vasarai dairytis kazkokiu sustresniu 7x16 ratu
vairuoti nemoku, bet uztat labai megstu! :mrgreen:

User avatar
xennon
Posts: 818
Joined: 15 Nov 2005, 15:41
Location: Vilnius

Post by xennon »

Mano ziniomis (t.y. kiek domejausi, bet faktais irodyti negaliu), yra d variantai 4 pot ant imprezu- EU ir US (wrx nuo '05). Ant EU 4 pot tikrai tinka stock r16, o and US 4 pot- ne. Bet vel gi- cia kiek as esu rades info, pats nedejau, negaliu tvirtint 100%.

P.S> Jei labai reikia, gali atvaziuot mano stock ratus pasimatuot ;)

User avatar
eddie_gt4
Posts: 1331
Joined: 21 Apr 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by eddie_gt4 »

xennon wrote:Jei labai reikia, gali atvaziuot mano stock ratus pasimatuot ;)
labai nelabai, bet mus malonu susizpazint :)
pm
vairuoti nemoku, bet uztat labai megstu! :mrgreen:

User avatar
Minde_Kei
Posts: 2304
Joined: 17 Mar 2004, 22:21
Location: lietuva
Contact:

Post by Minde_Kei »

eddie_gt4 wrote:jo, ieskau ratu ziemai, ir labai norisi auksiniu :mrgreen:

o jei rimtai, tai kol kas tenka apsiriboti budget varijantu, todel ir domiuosi, ar yra kokie Subariniai R-16 ratlankiai (be Imprezos GT OEM'iniu ratu), telpantys ant 4-pot'u...

blogiausiu atveju ziemines padangas teks maut ant esamu ratlankiu, o kitai vasarai dairytis kazkokiu sustresniu 7x16 ratu
r16 visai ne budget :) seip...

sakau siulau ziemai r15 (bus ~1500-2000 uz ratus) ir vasarai r17 x 7(geriau 8) ir busi achujienas...

kad ir lengva gt, vistiek geriau r17 (arba vis dar lieka r16 + proxes variants, bet irgi nepigu)
..

User avatar
eddie_gt4
Posts: 1331
Joined: 21 Apr 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by eddie_gt4 »

Minde_Kei wrote:
eddie_gt4 wrote:jo, ieskau ratu ziemai, ir labai norisi auksiniu :mrgreen:

o jei rimtai, tai kol kas tenka apsiriboti budget varijantu, todel ir domiuosi, ar yra kokie Subariniai R-16 ratlankiai (be Imprezos GT OEM'iniu ratu), telpantys ant 4-pot'u...

blogiausiu atveju ziemines padangas teks maut ant esamu ratlankiu, o kitai vasarai dairytis kazkokiu sustresniu 7x16 ratu
r16 visai ne budget :) seip...

sakau siulau ziemai r15 (bus ~1500-2000 uz ratus) ir vasarai r17 x 7(geriau 8) ir busi achujienas...

kad ir lengva gt, vistiek geriau r17 (arba vis dar lieka r16 + proxes variants, bet irgi nepigu)
nu Legacio R-16 ratus galima rast tikrai daug pigiau nei uz 1.5-2k Lt. (jei tik aisku apskritai yra tokie Legasiniai ratlankiai, kur tinka GT'eskei)

del 7x17 tu mano nuomone jau zinai - jie per siauri (reiktu minimum 7.5, o geriausiai - 8x17 ratlankiu, kad padanga ant ratlankio sedetu taip, kaip sedi 205/50 ant 7x16 ratlankio)
be to, man tikrai labai patinka OEM'ine kombinacija, naudojama GT ir artimiausiu laiku tikrai nezadu jos keist... gal su laiku pavyks rast kokius lengvus ir tvirtus 7x16 ratus (vasarai)

o dabar belieka apsisprest del ziemos setup'o :roll:
planuoju det 205/55-R16 ant 7x16 (arba ant 6.5x16, jei tik rasiu kazka tinkamo)
vairuoti nemoku, bet uztat labai megstu! :mrgreen:

User avatar
xennon
Posts: 818
Joined: 15 Nov 2005, 15:41
Location: Vilnius

Post by xennon »

Siaip tavo vietoj net apie 195 padangas pagalvociau. Pas mane 205 be dygliu, tai kartais noretusi siaursniu, o pas tave dar lengvesne...

User avatar
eddie_gt4
Posts: 1331
Joined: 21 Apr 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by eddie_gt4 »

xennon wrote:Siaip tavo vietoj net apie 195 padangas pagalvociau. Pas mane 205 be dygliu, tai kartais noretusi siaursniu, o pas tave dar lengvesne...
mastau apie toki varijanta, bet jei deciau tokias padangas ant 7 ratlankiu, tai jos butu per daug "aptemtos" (kas, imho, nera labai gerai zieminiu padangu atveju)
bet jei rasiu 6.5x16 ratlankius tinkancius Imprezai, tai 195/55 is tiesu turetu but geresnis varijantas nei 205/55 (btw, OEM'ine ziemine padanga yra kaip ir vasarine - 205/50-R16, tik greicio indeksas mazesnis)
vairuoti nemoku, bet uztat labai megstu! :mrgreen:

User avatar
xennon
Posts: 818
Joined: 15 Nov 2005, 15:41
Location: Vilnius

Post by xennon »

OEM yra OEM, ne visur ir sniego/ledo buna ;)

User avatar
eddie_gt4
Posts: 1331
Joined: 21 Apr 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by eddie_gt4 »

xennon wrote:OEM yra OEM, ne visur ir sniego/ledo buna ;)
nu in SWISS tikrai buna ir to, ir to :D

nu bet enivej, man tos 205/50-R16 ziemines padangos irgi ne prie sirdies (labai jau nedaug padangos gaunasi :) )
musu salygomis reiktu kazko "mesingesnio" :mrgreen:

p.s. pas Dzikeviciu yra auksiniai Braid'ai po 385 lt./vnt. + pristatymas (~50-60 EUR)
tai dabar varvinu seile i juos beziuredamas...
vairuoti nemoku, bet uztat labai megstu! :mrgreen:

User avatar
xennon
Posts: 818
Joined: 15 Nov 2005, 15:41
Location: Vilnius

Post by xennon »

Cia r16?
Siaip uz tokia kaina tai vargu ar geriau ka rasi Lietuvoj negu BRAID. Tikrai geri ir nebrangus ratai, o dar ir atrodo normaliai... Pats vos nenusipirkau, tik pasitaike bbs...

User avatar
eddie_gt4
Posts: 1331
Joined: 21 Apr 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by eddie_gt4 »

xennon wrote:Cia r16?
Siaip uz tokia kaina tai vargu ar geriau ka rasi Lietuvoj negu BRAID. Tikrai geri ir nebrangus ratai, o dar ir atrodo normaliai... Pats vos nenusipirkau, tik pasitaike bbs...
ne, cia 6.5x15, Winrace T ACROPOLIS "Subaru Special Edition"
kaip Minde ir sake, tokie ratai butu pats tas ziemai...
vairuoti nemoku, bet uztat labai megstu! :mrgreen:

User avatar
Minde_Kei
Posts: 2304
Joined: 17 Mar 2004, 22:21
Location: lietuva
Contact:

Post by Minde_Kei »

eddie_gt4 wrote:
xennon wrote:Cia r16?
Siaip uz tokia kaina tai vargu ar geriau ka rasi Lietuvoj negu BRAID. Tikrai geri ir nebrangus ratai, o dar ir atrodo normaliai... Pats vos nenusipirkau, tik pasitaike bbs...
ne, cia 6.5x15, Winrace T ACROPOLIS "Subaru Special Edition"
kaip Minde ir sake, tokie ratai butu pats tas ziemai...
kai skaiciuosi, tai skaiciuok ratu kaina, o ne ratlankiu...

nes r15 ir r16 zieminiu geru padangu kainos skiriasi ne kapeikom... ypac dygliuotu

p.s. ant tavo subariko atrodys gerai tik balti ratai... ir nusplesk tuos lipdukus nuo sonu :x

ir dar p.p.s. sitie ratai braid bus biski gaidys ziema... nes prilys tarp spykiu ledo/sniego ir kadangi mazi tarpai bus sunku nugramdyt...
..

User avatar
eddie_gt4
Posts: 1331
Joined: 21 Apr 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by eddie_gt4 »

Minde_Kei wrote:kai skaiciuosi, tai skaiciuok ratu kaina, o ne ratlankiu...

nes r15 ir r16 zieminiu geru padangu kainos skiriasi ne kapeikom... ypac dygliuotu

p.s. ant tavo subariko atrodys gerai tik balti ratai... ir nusplesk tuos lipdukus nuo sonu :x
tas tai jo, R-15 ziemines padangos pigesnes nei R-16...

p.s. o man patinka! :)
jei dar rasiu auksinius ratus, tai is vis bus baika 8) :lol:
vairuoti nemoku, bet uztat labai megstu! :mrgreen:

User avatar
xennon
Posts: 818
Joined: 15 Nov 2005, 15:41
Location: Vilnius

Post by xennon »

Jo jo, dek auksinius butinai, gan cia tu baltu jau :lol: :lol: :lol:

P.S. O tarpuose tuose sniego neprisals? Kiek is "gonsciku" girdejes, tai pvz. i kazankes zvyro prilysdavo normaliai, vaira musdavo kaip reikiant... Nors cia tarpai kazkiek didesni :roll:

wrx
Posts: 524
Joined: 06 Mar 2006, 19:21
Location: Kaunas

Post by wrx »

Man originaliuose R16 po pasivazinejimo sniegas taip prisaldavo, kad nuo 60kmh pradedavo drebeti viskas :D

User avatar
eddie_gt4
Posts: 1331
Joined: 21 Apr 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by eddie_gt4 »

wrx wrote:Man originaliuose R16 po pasivazinejimo sniegas taip prisaldavo, kad nuo 60kmh pradedavo drebeti viskas :D
manau ziema visoks brudas prisala prie is esmes bet kokio dizaino ratlankiu :P

nors turiu pasakyt, kad siame kontekste OEM'iniai ST185 Celkos ratlankiai yra "nemirtingi" - nieks ten neprisala ir valosi/plaunasi jie labai lengvai ir patogiai (apie ju tvirtuma nekalbant)
vairuoti nemoku, bet uztat labai megstu! :mrgreen:

User avatar
xennon
Posts: 818
Joined: 15 Nov 2005, 15:41
Location: Vilnius

Post by xennon »

wrx wrote:Man originaliuose R16 po pasivazinejimo sniegas taip prisaldavo, kad nuo 60kmh pradedavo drebeti viskas :D
Nu tai apie palakstym as nekalbu, paskui reikia tiesiog issivalyt (ir ne tik ratus beje) ;)
As kalbu kai siaip kur po mieste nenuvalytom gatvem trinantis prilenda slapio purvo/sniego ir pastovejus masinai pasala... Kuo rastas smulkesnis, tuo labiau ten sniegas stringa. Na cia tik mano 2ct.

wrx
Posts: 524
Joined: 06 Mar 2006, 19:21
Location: Kaunas

Post by wrx »

xennon wrote:
wrx wrote:Man originaliuose R16 po pasivazinejimo sniegas taip prisaldavo, kad nuo 60kmh pradedavo drebeti viskas :D
Nu tai apie palakstym as nekalbu, paskui reikia tiesiog issivalyt (ir ne tik ratus beje) ;)
As kalbu kai siaip kur po mieste nenuvalytom gatvem trinantis prilenda slapio purvo/sniego ir pastovejus masinai pasala... Kuo rastas smulkesnis, tuo labiau ten sniegas stringa. Na cia tik mano 2ct.
na jei mieste paprastai vazinejant prilenda - tai tikrai ne kas. Gerai kad i OEM paprastai vazinejant neprilenda/neprisala.

User avatar
eddie_gt4
Posts: 1331
Joined: 21 Apr 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by eddie_gt4 »

taigi, sio savaitgalio "atradimas" (gal pravers dar kazkam):
ant EDM'ines GT'eskes 4-pot'u netelpa nei USDM WRX'o (MY'02) R-16 ratlankiai, nei Legacy R-16 ratlankiai (konkreciai matavau 5-spykiu ratus nuo '98 automobilio)

p.s. linkejimai vyrukam is SUBARUDALYS.LT ir didelis dekui uz malonu ir kantru bendravima :)
vairuoti nemoku, bet uztat labai megstu! :mrgreen:

wrx
Posts: 524
Joined: 06 Mar 2006, 19:21
Location: Kaunas

Post by wrx »

Tai gal rastavkes padetu?

User avatar
eddie_gt4
Posts: 1331
Joined: 21 Apr 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by eddie_gt4 »

wrx wrote:Tai gal rastavkes padetu?
gal ir padetu...
bet is akies reiktu bent 1cm rastafkiu, t.y. reiktu ir ilgesniu spilkiu, be to, neaisku, ar i isore pasistumeje ratai nekabintu arku... zodziu, man toks varijantas netinka, teks ieskoti kitu
vairuoti nemoku, bet uztat labai megstu! :mrgreen:

User avatar
spade
Posts: 5011
Joined: 04 Apr 2003, 14:19
Location: Vilnius

Post by spade »

Nasioc'e raso, kad pakankamos 3mm rasstavkes su usdm 16''...
DelSolSohcVtec BlueberryBeeProject
f31
Why waste time learning when ignorance is instantaneous?

User avatar
eddie_gt4
Posts: 1331
Joined: 21 Apr 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by eddie_gt4 »

spade wrote:Nasioc'e raso, kad pakankamos 3mm rasstavkes su usdm 16''...
gal ir pakankamos, bet as ju tikrai nedesiu :D
nes dedant priekyje, imo reiktu det ir gale (kad nesikeistu FT ir RT santykis)
o siaip tai vis labiau krypstu i 15-niu Braid'u puse (nebent greitu laiku surasciau OEM'iniu ratu komplekteli - bet su ju pasiula pas mus tugo)
vairuoti nemoku, bet uztat labai megstu! :mrgreen:

Post Reply