alkuneko tekinimas,poliravimas, balansavimas

Problemos ir remontai - grafa pokalbiams temomis "pas mane kazkas sugedo a-ja-jai..."
User avatar
driver
Posts: 1860
Joined: 02 Nov 2006, 23:56
Location: Kaunas

alkuneko tekinimas,poliravimas, balansavimas

Post by driver »

kurioj vietoj Kaune, arba jo apskrity, atlieka siuos darbus kokybiskiausiai? utfs'as nepadejo :oops:
We're running against the clock my man, it's time my man, time is speed, speed is time...

User avatar
Pipiras
Posts: 695
Joined: 04 Jun 2007, 21:43
Location: Kaunas

Re: alkuneko tekinimas,poliravimas, balansavimas

Post by Pipiras »

o ten kur mano tvarkytas, tado ir krovos kitu netinka?
Leja 09'

User avatar
driver
Posts: 1860
Joined: 02 Nov 2006, 23:56
Location: Kaunas

Re: alkuneko tekinimas,poliravimas, balansavimas

Post by driver »

girdejau seniau, kad kazkokie ralistai, kaune tuom uzsiima ir tikrai zino ka daro, tik va nzn kur, lyg aleksote kazkur ,nu vat senokai girdejau ir nepamenu, o dar su mano galva tokia, nu zinai pats :)
We're running against the clock my man, it's time my man, time is speed, speed is time...

User avatar
Aras2
Posts: 431
Joined: 04 Apr 2006, 19:47
Location: Kaunas

Re: alkuneko tekinimas,poliravimas, balansavimas

Post by Aras2 »

driver wrote:girdejau seniau, kad kazkokie ralistai, kaune tuom uzsiima ir tikrai zino ka daro, tik va nzn kur, lyg aleksote kazkur ,nu vat senokai girdejau ir nepamenu, o dar su mano galva tokia, nu zinai pats :)
aleksote, europos pr. uz VMI pavaziavus apie 500m :wink:
Parduodu s14(a) ir 370z dalimis
Kaunas 8 677 544 5o

User avatar
driver
Posts: 1860
Joined: 02 Nov 2006, 23:56
Location: Kaunas

Re: alkuneko tekinimas,poliravimas, balansavimas

Post by driver »

aciu
We're running against the clock my man, it's time my man, time is speed, speed is time...

hariu
Posts: 19
Joined: 27 Jun 2008, 14:17

Re: alkuneko tekinimas,poliravimas, balansavimas

Post by hariu »

raudondvario plente sorfelita yra tokia imone kitoja pusei autimo seco ten balansuose slifuoja gerai daro armenas

User avatar
Pipiras
Posts: 695
Joined: 04 Jun 2007, 21:43
Location: Kaunas

Re: alkuneko tekinimas,poliravimas, balansavimas

Post by Pipiras »

hariu wrote:raudondvario plente sorfelita yra tokia imone kitoja pusei autimo seco ten balansuose slifuoja gerai daro armenas
surfkolita.
zino jis ta vieta, mano pirmame poste apie ta vieta ir kalbama, tik netinka jam ten, nes atsiliepimu yra nekokiu apie ju darbus
Leja 09'

hariu
Posts: 19
Joined: 27 Jun 2008, 14:17

Re: alkuneko tekinimas,poliravimas, balansavimas

Post by hariu »

koki cia atsiliepimai apie jus yra blogi man tai dare viska super padare alkunini islengvino smakarati ir isbalansavo jokiu nusiskundimu neturiu

User avatar
driver
Posts: 1860
Joined: 02 Nov 2006, 23:56
Location: Kaunas

Re: alkuneko tekinimas,poliravimas, balansavimas

Post by driver »

hariu wrote:koki cia atsiliepimai apie jus yra blogi man tai dare viska super padare alkunini islengvino smakarati ir isbalansavo jokiu nusiskundimu neturiu
gatvine masina?kokiais rezimais explotuojama?
We're running against the clock my man, it's time my man, time is speed, speed is time...

hariu
Posts: 19
Joined: 27 Jun 2008, 14:17

Re: alkuneko tekinimas,poliravimas, balansavimas

Post by hariu »

na buvo proga tai padaryti ir dariau na visai gerai gavosi zinoma gatvem vazineti nelabai smagu kada labai staigei pasema apsukas ir staigei grenat atleitus akseleratoriu, bet cool

User avatar
MGI
Posts: 59
Joined: 02 Apr 2008, 13:15
Location: vilnius/ukmerge

Re: alkuneko tekinimas,poliravimas, balansavimas

Post by MGI »

hariu wrote:na buvo proga tai padaryti ir dariau na visai gerai gavosi zinoma gatvem vazineti nelabai smagu kada labai staigei pasema apsukas ir staigei grenat atleitus akseleratoriu, bet cool
skaityk ka zmogus raso :!:
Legacy MY07 BL

User avatar
wanadoo
Posts: 1275
Joined: 24 Nov 2004, 22:17
Location: Marijampole-Kaunas
Contact:

Re: alkuneko tekinimas,poliravimas, balansavimas

Post by wanadoo »

jei kaune darit tai tik europos prospekte visa marijampole ten veza niekada negirdejau nieko blogo apie juos
Gs430

User avatar
driver
Posts: 1860
Joined: 02 Nov 2006, 23:56
Location: Kaunas

Re: alkuneko tekinimas,poliravimas, balansavimas

Post by driver »

bet matai jie balansavomo darbu neatlieka. buvau asigalio 1 ,tai kaip supratau(per dideli industrini garsa sunku susikomunikuot buvo), kad jie balansuoja tenais, palikau smagrati ,kad nutekintu ir prasuktu ant balansavimo, vesiu ir alkuneka
We're running against the clock my man, it's time my man, time is speed, speed is time...

hariu
Posts: 19
Joined: 27 Jun 2008, 14:17

Re: alkuneko tekinimas,poliravimas, balansavimas

Post by hariu »

driver wrote:bet matai jie balansavomo darbu neatlieka. buvau asigalio 1 ,tai kaip supratau(per dideli industrini garsa sunku susikomunikuot buvo), kad jie balansuoja tenais, palikau smagrati ,kad nutekintu ir prasuktu ant balansavimo, vesiu ir alkuneka
na kiek as buvau nuvazeves i asigalio 1 tai vie ten daugiau pasakoja nei daro, man ji nepatiko :evil:

User avatar
Aras2
Posts: 431
Joined: 04 Apr 2006, 19:47
Location: Kaunas

Re: alkuneko tekinimas,poliravimas, balansavimas

Post by Aras2 »

wanadoo wrote:jei kaune darit tai tik europos prospekte visa marijampole ten veza niekada negirdejau nieko blogo apie juos
daro jie neblogai, bet buvo pradangine mano alkunini, tai biski pykciu buvo :evil: tiksliau tai atidave mano alkunini nuslifuota ant I remonto kazkam (kas tuo pat metu buvo atvezes slifuot irgi det'o velena) vietoj jo 2 remonto..viskas aisku baiges gerai, as gavau vietoj I remonto "nulini" velena, o kazkas vietoj nerekomenduojamo 2-o, 1-o remonto :mrgreen:
Parduodu s14(a) ir 370z dalimis
Kaunas 8 677 544 5o

User avatar
Pipiras
Posts: 695
Joined: 04 Jun 2007, 21:43
Location: Kaunas

Re: alkuneko tekinimas,poliravimas, balansavimas

Post by Pipiras »

driver wrote:bet matai jie balansavomo darbu neatlieka. buvau asigalio 1 ,tai kaip supratau(per dideli industrini garsa sunku susikomunikuot buvo), kad jie balansuoja tenais, palikau smagrati ,kad nutekintu ir prasuktu ant balansavimo, vesiu ir alkuneka
nebande asigalieciai atkalbet nuo smagracio lengvinimo? :)
Leja 09'

User avatar
driver
Posts: 1860
Joined: 02 Nov 2006, 23:56
Location: Kaunas

Re: alkuneko tekinimas,poliravimas, balansavimas

Post by driver »

klausinejo kam man to reikia ir taip, bande atkalbet, sitas tai nepatiko :)
We're running against the clock my man, it's time my man, time is speed, speed is time...

Todo2
Posts: 986
Joined: 11 Dec 2005, 23:27
Location: Kaunas

Re: alkuneko tekinimas,poliravimas, balansavimas

Post by Todo2 »

hariu wrote:koki cia atsiliepimai apie jus yra blogi man tai dare viska super padare alkunini islengvino smakarati ir isbalansavo jokiu nusiskundimu neturiu
tu supranti kad ten senis stumia bile darba pajamt daryt, tipo reijk slifuot.. o tu ka.. nu ok slifuojam.
:| nu nesmagu blin... kai pasiklausai ciudu visokiu nebesinori. Todel elementariai ir ieskosi kitur.
Ocia tokie detale zinai... neisimsi per 5 min neidesi..
rs13

Meister
Posts: 5
Joined: 01 Jul 2008, 18:27

Re: alkuneko tekinimas,poliravimas, balansavimas

Post by Meister »

Norejau apie tuos "ralistus" Kaune alekstoe pasiteirauti...

Vaziosiu rytoj i Kauna, tai noriu palikti isardyta varikli kai kokiems darbams atlikti (bloko/alkunenio tekinimas/balansavimas, smagracio lengvinimas/balansavimas, nu ir ten galva kad voztuvu lizdus pratekintu, kreipiancias pakeistu)

Variklis gana rimtas bus (lengvesni stumokliai su padidinta kompresija, dinamiskai subalansuoti svaistikliai, ismetimas ir isiurbimas bus perdaryti ir dar daug smulkmenu visokiu)
Labai svarbu kad viskas butu atlikta kokybiskai, nes nenoriu kad po kokiu 30 tuks km alkunini suestu ar panasiai...

Tai klausimas toks: ar tikrai tie zmones aleksote sugebes kokybiskai viska padaryti, ar tikrai geriau nei autotechnikoj ar surfkolitoj?

User avatar
2ZZ
Posts: 431
Joined: 10 Mar 2006, 15:52
Location: Vilnius

Re: alkuneko tekinimas,poliravimas, balansavimas

Post by 2ZZ »

kai man reikėjo, tai aš alkūninį balansavau pas Kyvartą Lentvaryje.
Toyota Celica ZZT231
Nissan X-Trail 4WD '08 dCi

User avatar
wanadoo
Posts: 1275
Joined: 24 Nov 2004, 22:17
Location: Marijampole-Kaunas
Contact:

Re: alkuneko tekinimas,poliravimas, balansavimas

Post by wanadoo »

yra ir Marijampoleje daranciu tai jei neiseis Kaune/Vilniuje tai manau cia ne ka prasciau padarytu, be to kaina zymei skiresi nuo Kauno.
Gs430

User avatar
algirdzz_
Posts: 82
Joined: 07 Jul 2008, 16:47
Location: Marijampolė - Kaunas
Contact:

Re: alkuneko tekinimas,poliravimas, balansavimas

Post by algirdzz_ »

marijampoleje jei apie ta pacia kalbame tj lb rimta firma, jie ir velenėlius ataugina, ir visus kitus darbus daro kiek zinau...
mx3klubas mx-3.lt
mazda mx-3 1.8 dohc16v i4 GRSi

domantukas
Posts: 30
Joined: 09 May 2011, 19:15

Re: alkuneko tekinimas,poliravimas, balansavimas

Post by domantukas »

sveiki.
norejau paklaust kur siuo metu geriausiai tvarko alkuniny velena,bloka,velenelius,galva, ir panasei..su poliravimais,balansavimais ir panasei..viska nuo a iki z.
gal zinot kainas atskiru mazgu?
variklis sr20det,prasukti indeklai...

dekui

User avatar
simioras
Posts: 1015
Joined: 19 Oct 2008, 21:33
Location: kaunas

Re: alkuneko tekinimas,poliravimas, balansavimas

Post by simioras »

tik ne kaune pas vitalka(europos pr.)!
underground customs:remonto bei tobulinimo paslaugos
8 683 11198
rps13

User avatar
algirdzz_
Posts: 82
Joined: 07 Jul 2008, 16:47
Location: Marijampolė - Kaunas
Contact:

Re: alkuneko tekinimas,poliravimas, balansavimas

Post by algirdzz_ »

o kokios kalbos apie Surfkolitą Raudondvario plente?
mx3klubas mx-3.lt
mazda mx-3 1.8 dohc16v i4 GRSi

Post Reply