alkuneko tekinimas,poliravimas, balansavimas

Problemos ir remontai - grafa pokalbiams temomis "pas mane kazkas sugedo a-ja-jai..."
kamuto
Posts: 239
Joined: 10 Jul 2010, 12:44

Re: alkuneko tekinimas,poliravimas, balansavimas

Post by kamuto »

r7kyc82k wrote:
AdreNAL1naS wrote:sveiki kokia yra apytiksli kaina bloko frezavimo ir hono . vietoje 75mm stumu zadu det 75.5mm. gal kas susidures ?
mazdaug 25lt uz cilindra, + pvm. tai 4cil gaunas 120lt ce kur gerai daro, nes nelygu ne tiek kaina, o esme su kokiom staklem ir koks meistras tai daro :D nes kai pamatuoja didziausia stumokli ir visus cil pragrezia pagal ji, tai ce nedarbas, ce haltura. kiek pamenu tai daba visi taip daro. :D
25lt uz cilindra ir yra chaltura
There are about a thousand ways an engine can fail when boost is introduced

User avatar
r7kyc82k
Posts: 2369
Joined: 17 Nov 2004, 19:44
Location: Vilnius
Contact:

Re: alkuneko tekinimas,poliravimas, balansavimas

Post by r7kyc82k »

kamuto wrote:
r7kyc82k wrote:
AdreNAL1naS wrote:sveiki kokia yra apytiksli kaina bloko frezavimo ir hono . vietoje 75mm stumu zadu det 75.5mm. gal kas susidures ?
mazdaug 25lt uz cilindra, + pvm. tai 4cil gaunas 120lt ce kur gerai daro, nes nelygu ne tiek kaina, o esme su kokiom staklem ir koks meistras tai daro :D nes kai pamatuoja didziausia stumokli ir visus cil pragrezia pagal ji, tai ce nedarbas, ce haltura. kiek pamenu tai daba visi taip daro. :D
25lt uz cilindra ir yra chaltura

jei tau netinka kaina, ir tu sprendi pagal ja, tai ner bedu, atnesk man, bus uz cilindra nuo 50 iki 100lt :D galiu padaryt ir uz 200 :twisted:
as sprendziu pagal meistra ir stakles kurim dirba. beje sorry, skubedamas paziurejau i popierius ir parasiau kaina be pvm ir didmenine pastoviem klientam. tai manau belenkam bus 35-40lt itariu. :D
SV650 , Daytona 955i
.........................................
http://www.motopaskaitos.lt

User avatar
romkasponka
Posts: 3479
Joined: 11 Jan 2006, 10:15
Location: Vilnius
Contact:

Re: alkuneko tekinimas,poliravimas, balansavimas

Post by romkasponka »

tu pries kalbedamas apie pinigus gal pasakyk su kokioms staklem daro ir koki tiksluma pasiekia, nes gaunasi, kad tik giriesi, o konkreciai nieko ir nepasakai :idea:
romkasponka
E30 318is M42 (užšaldytas projektas)
E36 318is M44 DD
E83 3,0d
Vilnius

kamuto
Posts: 239
Joined: 10 Jul 2010, 12:44

Re: alkuneko tekinimas,poliravimas, balansavimas

Post by kamuto »

romkasponka wrote:tu pries kalbedamas apie pinigus gal pasakyk su kokioms staklem daro ir koki tiksluma pasiekia ;)
nu tikslumai tikslumais, cia viskas ok tarkim cia daug nuo grezejo kompetencijos priklauso, bet buna kad chebra paima ir is vieno karto iskart pragrezia ir tipo ok bus..
There are about a thousand ways an engine can fail when boost is introduced

User avatar
romkasponka
Posts: 3479
Joined: 11 Jan 2006, 10:15
Location: Vilnius
Contact:

Re: alkuneko tekinimas,poliravimas, balansavimas

Post by romkasponka »

Priklauso nuo daug ko, netgi nuo darbo kulturos, nes gali buti paciu geriausiu staklininku ir su geriausiom staklem, bet jei padesi bloka ant purvino stalo arba pacio bloko gerai nenuvales tai pragresi viska kreivai. Darant teisingai reikia kruopstumo visame kame, o ne tik geras stakles tureti... Bloku negreziu, bet kazkada senai turejau reikala su kreivai isdidintais motociklo clindrais, bet dar buvau piemuo, kad prazilusi staklininka mokinti... :lol:
romkasponka
E30 318is M42 (užšaldytas projektas)
E36 318is M44 DD
E83 3,0d
Vilnius

User avatar
r7kyc82k
Posts: 2369
Joined: 17 Nov 2004, 19:44
Location: Vilnius
Contact:

Re: alkuneko tekinimas,poliravimas, balansavimas

Post by r7kyc82k »

romkasponka wrote:tu pries kalbedamas apie pinigus gal pasakyk su kokioms staklem daro ir koki tiksluma pasiekia, nes gaunasi, kad tik giriesi, o konkreciai nieko ir nepasakai :idea:
as nesuinteresuotas girtis, nes nuo tos reklamos man nieko nera. as asmeniskai dariau su 0,01 paklaida tikslumo (matavimus) , dabar bandau pereiti ant 0,001 paklaidos tikslumo.(stumoklio/cilindro)(sekasi sunkiai deja...) stakles irgi tiek gali, kiek sake (da netikrinau, laukiu kol prasidirbs ant "eiliniu" klientu, susiderins, tadu nesiu savo uzsakyma ir zesim ka gali, ce be gruodzio itariu nelabai) pavadinimo nepamenu, bet kazkas is pasaulinio garso stakliu. priestai dare su italiskom staklem kurios pasaulyje skaitosi geriausios is blogiausiu, buvusioj CCCP ir tarp treciu saliu tipo kieciausios buvo :D . o ka dar ce konkreciau besakysi, neidomu man tie konkretumai, meistrai - senieji kyverto meistrai. man ju pakanka autoriteto ir patirties. :D
SV650 , Daytona 955i
.........................................
http://www.motopaskaitos.lt

$arunas
Posts: 18
Joined: 01 Dec 2008, 17:48

Re: alkuneko tekinimas,poliravimas, balansavimas

Post by $arunas »

Penktadienį apturėjau "malonumą" susipažint asmeniškai su kainom:
4 cilindrų "šlifavimas" 150lt (prigrasino nesumaišyti stūmoklių, nes kiekvieną cilindrą šlifuoją pagal būsimą stūmoklį).
Alkūninio visų kakliukų šlifavimas (pagr ir švaistiklinių) - 120lt.
Bloko plokštumos šlifavimas 30lt.

User avatar
Dainiokas21
Posts: 85
Joined: 21 Oct 2010, 15:43

Re: alkuneko tekinimas,poliravimas, balansavimas

Post by Dainiokas21 »

$arunas wrote:Penktadienį apturėjau "malonumą" susipažint asmeniškai su kainom:
4 cilindrų "šlifavimas" 150lt (prigrasino nesumaišyti stūmoklių, nes kiekvieną cilindrą šlifuoją pagal būsimą stūmoklį).
Alkūninio visų kakliukų šlifavimas (pagr ir švaistiklinių) - 120lt.
Bloko plokštumos šlifavimas 30lt.
kurioje vietoje cia?

$arunas
Posts: 18
Joined: 01 Dec 2008, 17:48

Re: alkuneko tekinimas,poliravimas, balansavimas

Post by $arunas »

Va šitoj: http://dyzelita.lt/
Tokius darbus aš pas juos jau daug kartų daręs, vyrai dirba tikrai gerai. Aišku nesigilinu kokį ten tikslumą padaro 0,01 ar 0,001- man tai neaktualu. Beje terminai irgi geri nuvežiau apie 11val ryte, o vakare prieš penkias jau buvo padaryta...
Beje pamatavom vietoje alkūninį, tai švaistiklinių kakliukų nereikėjo net šlifuot, atitiko mano turimus naujus indėklus 0,05, taigi alkūninio šlifavimas kainuos pigiau ant pusės - 60lt.

davke
Posts: 28
Joined: 13 Aug 2008, 14:06

Re: alkuneko tekinimas,poliravimas, balansavimas

Post by davke »

sena tema, bet taip konkreciai nerandu info kur vilniuje subalansuot alkunini su smagraciu , diskatorium ir skyvu. Gal kas pagelbes?
fb: BMW custom parts, 867101621, Vilnius
- BMW automobiliu remontas, prieziura, diagnostika, kodavimas, raktu pririsimas prie EWS 2, EWS 3 (3.3), EWS 4 bloku
- Poliuretaniniai salenblokai, LSD idejimas i E46, E90.. ir t.t.
- Tekinimo, suvirinimo darbai

User avatar
romkasponka
Posts: 3479
Joined: 11 Jan 2006, 10:15
Location: Vilnius
Contact:

Re: alkuneko tekinimas,poliravimas, balansavimas

Post by romkasponka »

davke wrote:sena tema, bet taip konkreciai nerandu info kur vilniuje subalansuot alkunini su smagraciu , diskatorium ir skyvu. Gal kas pagelbes?
http://smagresta.lt/?page_id=10
romkasponka
E30 318is M42 (užšaldytas projektas)
E36 318is M44 DD
E83 3,0d
Vilnius

Post Reply