Degimo kampas arba nezinau...

Problemos ir remontai - grafa pokalbiams temomis "pas mane kazkas sugedo a-ja-jai..."
Post Reply
JTS
Posts: 388
Joined: 11 Mar 2005, 18:54
Location: Vilnius
Contact:

Degimo kampas arba nezinau...

Post by JTS »

Sveiki,

Atsirado tokia problema. Po variklio surinkimo vaziuojant greiciu kuriuo palikomas vienodas greitis masina trukcioja, spaudziu gaza - vaziuoja, ant begio atleidziu gaza - taip pat vaziuoja. Nuvariau i diagnostika tie pamate kur stovejo sena metke to reguliatoriaus atsisake tikrinti nes mol faktas kad grandines dantys nepaskaiciuoti, su meistreliu pavarciau literatura tas gulasi kryzium ir sako buvo aiskiai matyt metkes viska sudego ir viskas atitiko pagal mauala. Iki variklio perrinkimo metke stovejo kazkur per viduri po perrinkimo pastate zemutinem kampe, tada paprasiau kad per danti perkeltu reguliatoriu, tada ant zemutinio kampo nedirba tai pastatem ant auksciausio, lyg ir uzdirbo ir be trukciojimu vaziuojant bet patestavau kokias 5min ir pajudejus pirmu begiu uzgeso ir nejo uzvesti, uzsiveda tik atsalus varikliui padirba kokias 3 s. ir vel gesta, kame kampas ? Manuale Maciau kad reguliatorius turi dvi metkes Yellow mark ir Mating marka wtf ? Ar oro matuokle ar su degimo kampu kazkas ar grandine (nors nenoriu tiket)... Any ideas ?

JTS
Posts: 388
Joined: 11 Mar 2005, 18:54
Location: Vilnius
Contact:

Post by JTS »

Dar beje, iki 2000 rpm variklis kaip lavonas renka greiti :? Ir sanaudos didziules, lemda tvarkoj...

User avatar
grabavozas
Posts: 334
Joined: 06 Oct 2005, 21:21
Location: Kaunas

Post by grabavozas »

Man po perrinkimo panasiai - pastoviu greiciu vaziuojant vos vos jaucias trukciojimas. As blin itariu kad negerai lenciuga uzdejo ant veleneliu.... Kaip isitikint, nenuimant dangtelio?
JTS wrote:Dar beje, iki 2000 rpm variklis kaip lavonas renka greiti :? Ir sanaudos didziules, lemda tvarkoj...

JTS
Posts: 388
Joined: 11 Mar 2005, 18:54
Location: Vilnius
Contact:

Post by JTS »

Nu blyn, as jau nezinau ka galvot, nu gal rimtai grandine ? Bet pats maciau visos metkes atitinka, kame dar kampas gali but ?

User avatar
grabavozas
Posts: 334
Joined: 06 Oct 2005, 21:21
Location: Kaunas

Post by grabavozas »

nzn, gal cia neten sliekas :)
JTS wrote:Nu blyn, as jau nezinau ka galvot, nu gal rimtai grandine ? Bet pats maciau visos metkes atitinka, kame dar kampas gali but ?

JTS
Posts: 388
Joined: 11 Mar 2005, 18:54
Location: Vilnius
Contact:

Post by JTS »

Zmones help me, nezinau ka daryt, i raita buvau nuvares, bet patylesiu :)
Gal zinot zmoniu kurie susidure su situ varikliu ardymu ar reguliavimu :?

taukelis
Posts: 333
Joined: 17 Feb 2005, 20:32
Location: Vilnius

Post by taukelis »

JTS wrote:Dar beje, iki 2000 rpm variklis kaip lavonas renka greiti :? Ir sanaudos didziules, lemda tvarkoj...
Pas mane ant S13 tas pats, nesuprantu kame kampas :? , lemda nauja. Buvo viskas normaliai, po truputi pradejo sitos nesamones darytiis.
S13

User avatar
step
Posts: 112
Joined: 11 Apr 2005, 17:15
Location: Nearly Ignalina

Post by step »

JTS wrote:Nu blyn, as jau nezinau ka galvot, nu gal rimtai grandine ? Bet pats maciau visos metkes atitinka, kame dar kampas gali but ?
buvo man su s13 taip:
po variklio perrinkimo variklis padirbo kol isylo ir uzgeso . uzvest pavyko tik paankstinus degima . dirzo metkes (kas idomiausia )buvo vietoje. traukos nebuvo iki 2.5k apsuku . ka dariau nieks nepadejo . permeciau dirza per 2 dantis auto pasikeite neatpazistamai 8) i gera puse .
gal kas galit pakomentuot si atveji as tai nzn , gal dirzas isitampe ?

User avatar
Hassan
Posts: 2536
Joined: 31 Mar 2003, 19:50
Location: Vilnius
Contact:

Post by Hassan »

JTS wrote:Zmones help me, nezinau ka daryt, i raita buvau nuvares, bet patylesiu :)
Gal zinot zmoniu kurie susidure su situ varikliu ardymu ar reguliavimu :?
nzn nieko del sr, bet s13 varydavau pas toki kesta (telefonas kazkur mano papostintas forume). zmogus siaip uzsiima vien kompiuterine varikliu diagnostika, o ca'ashke turbut atmintinai zino. Iki tiek, kad kai buvo itarimu kad pas mane sudeges kompas, tai is namu atsitempe kita CA'shkes kompa ir pajunge pas mane :)

User avatar
spade
Posts: 5011
Joined: 04 Apr 2003, 14:19
Location: Vilnius

Post by spade »

Gal dirzas levas? Kas gamintojas.

Prie keleta metu buvo labai daug mirusiu turbinu del levu dirzu...
DelSolSohcVtec BlueberryBeeProject
f31
Why waste time learning when ignorance is instantaneous?

User avatar
step
Posts: 112
Joined: 11 Apr 2005, 17:15
Location: Nearly Ignalina

Post by step »

spade wrote:Gal dirzas levas? Kas gamintojas.

Prie keleta metu buvo labai daug mirusiu turbinu del levu dirzu...
dirzo nekeiciau , o metkes pries ir po ardymo sutapo . mistika . matyt dirzas kaltas buvo.

taukelis
Posts: 333
Joined: 17 Feb 2005, 20:32
Location: Vilnius

Post by taukelis »

Vat man keista, nes pas mane ta problema po truputi issivyste. Tipo pradzioj buvo, kai pilnai pasila variklis, uzgesinu ir po kokiu 5min vaziuoju, jis tarsi dusdamas sukasi iki 2.5krpm, po to viskas ciki. Paskui pasila ir vel normaliai. O dabar istisai ta nesamone. Vienas meistras siule pasikeisti temp davikli. Ir dar, kai uzvedu salta, laisvos apsukos buna ~800rpm, pasyla, tas pats.
S13

JTS
Posts: 388
Joined: 11 Mar 2005, 18:54
Location: Vilnius
Contact:

Post by JTS »

O jei rimtai per danty grandine perkelsiu, blogiau nebus ? Juk blogiausiu atveju vel fazes velenu ne tokios bus :?

User avatar
Groozdas
Posts: 3893
Joined: 07 Jul 2003, 16:39
Location: Vilnius
Contact:

Post by Groozdas »

kokia grandine pirkai?

JTS
Posts: 388
Joined: 11 Mar 2005, 18:54
Location: Vilnius
Contact:

Post by JTS »

Nepirkau grandines, kazkaip paziurejom kaip nieko ta grandine, itempejai veiki puikiai, nepirkau tik tam kad tureti naujesne grandine, bet kita vertus iki kapitalkes viskas ok buvo tai net ideja tokia nekilo :?

User avatar
povke
Posts: 169
Joined: 05 Sep 2005, 15:44
Location: sostinė, Žirmūnai

Post by povke »

Prikelsiu tema, nes kazkiek panasi...

Kur Vilniuj butu galima normaliai patikrinti/pareguliuoti degima?
Gal galit kazka rekomenduot?
Primera GT (P10)

User avatar
ED$KA
Posts: 135
Joined: 25 Mar 2005, 21:24
Location: Vilnius

Post by ED$KA »

GZ
91' Primera GT SOLD
07' Octavia RS

User avatar
GiedriuZ
Posts: 156
Joined: 01 Nov 2003, 15:53

Post by GiedriuZ »

Jo, turbut GZ tinkamiausia vieta tam padaryti :)
Jei rimtai, tai Martone gera diagnostika daro.

User avatar
r7kyc82k
Posts: 2369
Joined: 17 Nov 2004, 19:44
Location: Vilnius
Contact:

Post by r7kyc82k »

degima pareguliuos bet kur kur turi autodata ir stroboskopa ;)
seip razuvanove naugarduko 96 gerai reguliuoja seniai ;) tik prisiprasyt sunku, bet imanoma :D
SV650 , Daytona 955i
.........................................
http://www.motopaskaitos.lt

User avatar
povke
Posts: 169
Joined: 05 Sep 2005, 15:44
Location: sostinė, Žirmūnai

Post by povke »

Aciu uz patarimus. Variantas berods jau yra :wink:
Primera GT (P10)

Post Reply