redtop vs blacktop

Problemos ir remontai - grafa pokalbiams temomis "pas mane kazkas sugedo a-ja-jai..."
Post Reply
User avatar
qoil777
Posts: 427
Joined: 05 Sep 2013, 12:46
Location: Vilnius

redtop vs blacktop

Post by qoil777 »

Sveiki ,

kadangi pas pati yra redtop ir yra reguliuojamos zvaigzdes su velenais, ar butu galima juos permesti ant blacktop galvos ? Jei ne kodel?

Ir dar vienas klausimelis , ar kas daret : ar daug darbo perdarynet, uzdeti, redtopo galva ant blacktopo blocko ?
JURONAS Racing Team
http://www.juronas.lt

User avatar
ATMBOY
Posts: 2899
Joined: 20 Mar 2005, 09:27
Location: Vilnius
Contact:

Re: redtop vs blacktop

Post by ATMBOY »

qoil777 wrote:Sveiki ,

kadangi pas pati yra redtop ir yra reguliuojamos zvaigzdes su velenais, ar butu galima juos permesti ant blacktop galvos ? Jei ne kodel?

Ir dar vienas klausimelis , ar kas daret : ar daug darbo perdarynet, uzdeti, redtopo galva ant blacktopo blocko ?
velenus gali sudet su zvaigzdem savo, paziurek gal yra ant veleno tepimas tai geriau sudek su VCT bus geresnis arkliu diapazonas išbande jau daugelis :) (mano žvaigžde guli stalčiui)

žinau kad dare redtopo boka su juoda galva tai pagrežiot teko galva o tavo atveju matyt teks tik kanala tepimo užglušint

User avatar
qoil777
Posts: 427
Joined: 05 Sep 2013, 12:46
Location: Vilnius

Re: redtop vs blacktop

Post by qoil777 »

ATMBOY wrote:
qoil777 wrote:Sveiki ,

kadangi pas pati yra redtop ir yra reguliuojamos zvaigzdes su velenais, ar butu galima juos permesti ant blacktop galvos ? Jei ne kodel?

Ir dar vienas klausimelis , ar kas daret : ar daug darbo perdarynet, uzdeti, redtopo galva ant blacktopo blocko ?
velenus gali sudet su zvaigzdem savo, paziurek gal yra ant veleno tepimas tai geriau sudek su VCT bus geresnis arkliu diapazonas išbande jau daugelis :) (mano žvaigžde guli stalčiui)

žinau kad dare redtopo boka su juoda galva tai pagrežiot teko galva o tavo atveju matyt teks tik kanala tepimo užglušint
Tai jei gerai supratau, tai galiu velenus savo redtop det ant black galvos ?
JURONAS Racing Team
http://www.juronas.lt

User avatar
ATMBOY
Posts: 2899
Joined: 20 Mar 2005, 09:27
Location: Vilnius
Contact:

Re: redtop vs blacktop

Post by ATMBOY »

taip skirtupas tik tepime i VCT

Post Reply