s13 eksploatacija

Skirta 200sx, 300zx, 350z, skyline ir kitiems smagiems Nissan modeliams
Post Reply
To be or not to be?

s13 eksploatacija

Post by To be or not to be? »

Sveiki, vėjo vaikai ! :D Nusisipsojo laimė pasivažinėti s13. :o :?Oi,oi,oi ! Labai noriu tureti. Kaip su praktiskumu? Ar verta pirkti toki automobili, kieno pagalbos prasyti renkantis, ir kiek reikes dar ikisti nusipirkus uz 8000 Lt. Geriau pirkti eksplotuota LT, ar atvezta? Auto ar mech deze?
Svarbiausia koks kainu skirtumas eksplotoujant ji, su kitom japoskem?
Ar reikia moketi milijonus uz originalias detales?
Kiekvieno jusu nuomone man svarbi, ACIU !

:roll:

Efka
Posts: 40
Joined: 08 Apr 2003, 14:03

Post by Efka »

Jei idomi kiekvieno nuomone, galiu trumpai savo nedidele (1.6m) eksplotacijos patirti parasyti.

Per pirmus metus remontai:
1. Termostatas ~30lt.
2. Tepalai +filtras (Castrol RS) 35lt/l.
--
Antri metai (tiksliau pusmetis):
1. Galiniai amo - 300lt (KYB) +pakeitimas 50lt (uz abu). (priekiniai KYB vnt - 350lt ;) (p.s. pats kaltas, amo buvo geri, bet kai pirkau jau buvo apsaugos plyshusios, reikejo iskart keist).
2. Turbina (realiai irgi pats kaltas, kad "nebuvo laiko" priziureti) 1200lt.
3. Dirzas 160lt (+pakeitimas ~50lt).
4. Zvakes (platinines 4vnt.) - 320lt.
5. Stabdziu kaladeles - 125lt komplektas.
6. Priekinio lango pakelimo mechanizmas ~70lt.
7. Priekine sedyne - xxlt (dar neradau).
8. Priek. shak. salenblokai - xxlt (dar nekeiciau).
9. Prarudijo galinis dangtis (liga) - xxLt (reiks greit tvarkyti).
---
Tai tiek eksplotacijos. Dabar bendri ispudziai:
1. Auto realiai dviem (kartais tai privalumas, kartais trukumas:).
2. Priekinis spoileris labai zemas (cia iki '91m. veliau keitesi truputi) visad buna pabraukytas.
3. Varikli reikia atidziai priziureti, reikalauja pilnos sintetikos tepalu bei keitimo kas 5000km.
4. Zhiema vazinejimas tampa labai problematiskas nes RWD + mases nedauk +priekis zemas (geriau zhiema nevazineti, arba pirkti su blokuotu reduktoriumi +inkrauti koki gera maisha smelio in bagazine:).
5. Skardos gana plonos, jei iliuobsi kam gerai - susiraitys tavo auto kaip garmoshke:)

Tai tiek, Spade'as galetu pasakyti daugiau:)

monte
Posts: 815
Joined: 28 Mar 2003, 13:05
Location: Kaunas

Post by monte »

Mano asmenine patirtis : 91 metu 200 sx , atrode ledinis(nemustas bet ir ne per geros kebulo bukles kad kiltu itarimas, alkuninis nekale turba pute)deje uzsilenke turbina -pakeiciau 1200Lt , lygtai buvo pradejes kalti alkuninis , sugalvojau pakeisti indeklus , paaiskejo kad turgine kapitalke daryta du kartus !! po remonto kastavusio(nu bet ten viduje keitesi beveik viskas isskyrus alkunini) 2200Lt kolkas normaliai, bet sankaba pradejo slysti, ir siaip su transmisija kazkas negerai ...
Teigiama puse: smagumas vaziuoti ...:)))) , laikosi kelio kaip traukinys begiu (tik gaila kad sedynes subines taip nelaiko ) visokie bimeriai gauna i skudurus (beveik visais atzvilgiais), 2+2 -du suauge ir dvi tases, keleivio sedyne labai tinkama ... ;) , kuro , bent jau man, kai atsargiai vaziuoju 10.4 l , kai linksminiesi juk neskaiciuoji :), vienu zodziu puikus auto uz tokius pinigus ,didelis performance potencialas privercia ji isimyleti.
Patarimas: 8000Lt -brangoka, nusiderek kad liktu turbos keitimui ir beveik garantuotai indeklu keitimui , visa kita bole mene kaip ir visur
Sekmes

User avatar
vds
Posts: 357
Joined: 08 Apr 2003, 18:53
Location: Klaipeda

Post by vds »

Visiskai nesutinku su Efka del vairavimo ziema.
Uzsidejus neblogas ziemines padangas vaziuojasi labai smagiai. Kai nori vaziuoji ramiai :roll: , kai nori uzmini ir varai skersas :twisted:
Jeigu pagrinde yra vazinejama mieste kur keliai yra daugumoj valomi tai SX'sas niekuom nesiskiria nuo kitu galu varomu masinu.

igor
Posts: 38
Joined: 25 Mar 2003, 23:22
Location: vilnius

Post by igor »

man mano 200 ira malonumas ir pinigu kishimas! tai nera mano pagrindinis auto(pagrindinis 2.0 td toyota) ir turet ji kaip pagrindini nesiulichiau (mazai vietos gan brangus aptarnavimas,didelis degalu sunaudoimas vidutiniskai apie 14 ltr 100km)bet kai nera notaikos ir zmona atsibodo ir pas merga vaziot ne norisi nera neko malaniau sest uz vairo padarit pora sauluchiu (o kaip zinot nissanas ta gali) nuvaziot i mesta ir "padarit" pora lochu kurie vazinet nemoka!tikrai pagreitinimas labai geras+galas vedantis tai malonumas super o ikishus dar 1kila litu galima ta malonuma dar pagerint o jai ikishi 3kilus tai vaikeli vazinesi kaip keliu monstras ir paziurejus visi tau pavides!
mano planas butu toks (nes pats jo laikausi) pirk ne brangiau ne 5kilai litu ikishk dar 3 kilus to tau uzteks patvarkit varikliuka ne stipriaj sport oro filtras 130lt-300lt,
kitas i/c 250-500lt,
zvakes 36lt-300lt,
tepalas 4ltr Mobil1 5w-50 120lt
filtrai tepalo16lt
benzo20l
ash dariau maziausem kainom
ishores tiuningas dar nepradetas bet planoju pastatit slenkshius
apie 600-1000lt
galinio bamperio nakladke ar ish vis pakeist gakvoju kad nuo 300-700lt
ir spoleri 300lt
aparatura
magas clarion dxz 725 naujas ash gavau 600lt pardatuvej 1400lt
komponentai uzsakiau hertz 200wat turtu atvezt uz 400ltkomplekta pardatuvei isheina 500lt
stiprintuvas planoju ishmest jam apie 400lt koki dar nezinau
subas apie 150 lt irgi dar nezinomas
laidai apie 150lt
nu va vasoros pradzioj gal jau turesio ka padaresnio
del vairavimo ziema ashku ishkart galiu pasakit kad maishai su smeliu ar gatviu pliteles yra dalikas zinomas! tikrai turesi pirkt geresnes padangas ir gerai pasipraktikavot bet igijus tam tikru "naviku" patirsi tikra malonuma! grazej isvaziodamas ar ivaziodamas i posukius!
o taip teko nekart pachim ishstuminet ish sugrobu tai va pasakisiu turejau mersa 123 tai ash ji vienas istumenejau tai nera ka sakit apie shita per pus maziau sverinti auto
del sediniu tai ishtikruju buvau nustebes kad jos yra potogios sexso atzvilgiu galvoja kad vietos ne uzteks bet viskas tvarkoj netgi patagiau nej mano toyotoi!chia matit del atitolintos paneles!
koroche tikrai uz 8-10kilu lt neko geresnio nerasi pats pagalvok crx 88metu su 100ak/g kainoja 4kilus lt bet tai tikrai auto kinechiu kilmes zmonems
turejau mazda mx-6 2.5 doch 6v 170ak/g mokejau 12kilu lt jis ishvaizda buvo grazus ir ant posukiu gerai vaziavo bet nera jeme to vadinamo prefomanso ir dinamikos!

Post Reply