Gyvenimas su S12

Skirta 200sx, 300zx, 350z, skyline ir kitiems smagiems Nissan modeliams
Kerlex
Posts: 17
Joined: 16 Aug 2003, 21:03
Location: Vilnius

Gyvenimas su S12

Post by Kerlex »

Kadangi mano pranesimas visiskais nesusijes su tema "Padarykit atskira vieta ir s12 gerbejams:)" nusprendziau pradet nauja topic`a, su tokiu va filosofiniu pavadinimu. :)
wanadoo wrote:nu as ir sukishau ape 1000-1200 turbo idejau uz 300lt weikenti jau 2 men wazineju :P o seip wisa kita sukishau i warikli laidai zwakes dangteliai wisoki pawirinimai
Na siaip as irgi planavau pinigus varikliui skirt, bet kadangi, kaip jau minejau, masina 2 metus stovejo garaze po 1cm dulkiu, tai, kaip ir galima buvo tiketis, visos gumines tarpines tapo akmenines. Jau teko keisti galinio supporto cilindriuka nes stabdziu skystis tekejo, sankabos cilindriuka, pompa, gal dar kazka, neprisimenu jau. Siaip visos problemos kolkas del to ir yra, kad ji taip ilgai stovejo absoliuciai tam neparuosta ir dar buvo nezinia kaip uzvesta.
wanadoo wrote:ir gaila bet kai pasemeu as ja taj nei wienos rudies nebuwo :( o daba ziema i pabaiga tai pradejo sparnas kamputi puti:P bet nieko ipatinga ateis siltesnis oras sutwarkisiu
Siaip teko girdet kad Silvijos, kol nemustos nerudija. Bet aisku, musu klimatas daro stebuklus.
wanadoo wrote:beje pas tawe jei 86 tai turi buti ant kapoto tox paausktinimas ir kas nors parasita ant jo
Na ne, pas mane stai toks kapotas:
http://www.v6-s12.com/images/S12/tab4.jpg Visai imanoma, kad jis yra ne nuo mano masinos. ;)
wanadoo wrote:... dar klausimas pas tawe kai uzsikuri ir pawaziuoji kokia 1-2 minutes pradeda netraukt taip ane? bet uz poros min wel trauke jo?
Pas mane yra tokia situacija: man reikia kasdien nuvaziuot 4km i viena puse ir 4km i kita. Tuo mano pasivazinejimai su Silvija dazniausiai ir apsiriboja. Taigi: 1) as net nelaukiu kol susils variklis o beveik iskart vaziuoju, nes man ilgiau laukti nei vaziuoti 2) visas tas 10min vaziuoju dideliam kamsty, o didziausias atstumas iveikiamas nestabdant yra ~300metru, taigi vargu ar man yra progos paspausti gaza, pajusti traukos skirtuma ir pan. Bet siaip pasakysiu, kad tavo mineto simptomo savo masinoj nepastebejau. Beje, galiu pasigirti, kad mano Silvija uzsiveda fantastiskai - po 5 dienu stovejimo lauke, kai buvo didziausi salciai, as atejau ryte - vienas rakto pasukimas ir variklis uzsivede. No problemo, tarsi ka tik su ja vaziavau. Man galetu pavydet nemazai zymiai jaunesniu masinu vairuotoju. 8)
wanadoo wrote:ir ar ant laiswu labai dreba?
Na, cia kaip suprast "labai". Taip dreba kol nesusilusi, bet kadangi mano variklis beveik visada nesusiles tai, taip, dreba. Bet kai susila tai gerai veikia, nedreba.
wanadoo wrote: ir kek benzo ima? mano nuo 8 iki 12 norm waziojant paspaudus iki 16ltr
Na, kaip jau minejau, variklis nesusiles +mano vaziavimo atstumai -> kuro sanaudu ismatavimas yra labai apsunkintas. 16ltr turbut maziausia ka pavyko isspausti. Maximumo neminesiu ;)
wanadoo wrote:tu nusimk slanga paklibink turbinos sparnuote jei isilgai kliba tai reiskia kai duodi gazo tas garsas nuo sparnuotes kai ji sukdamasi trinas i kreukle turbos bet jei vertikaliai truputeli juda tai netaip blogai
Kadanors isbandysiu :)

User avatar
wanadoo
Posts: 1275
Joined: 24 Nov 2004, 22:17
Location: Marijampole-Kaunas
Contact:

Post by wanadoo »

del uzsiwedimo tai taip ji wedasi gereu prie -15 salcio nei vasara silta (ilgiau pasukus tik uzsiweda) taj tu po darbo iswaziok i koki tiesesny kelia ir spustelk :) nu nezinau ta nesamone kai sakeu kad pradeda netraukt tai pas kita sawininka irgi yra kaip ir pas mane gal tiesiog nepastebejai beje pilk tik 95 ar 98 benza nes nuo 92 detonuoja suka jaw ma siki buwo bet gerai kad tik 1` karta ir ant mazu apsuku nesuplese nei tarpines nei nieko o beje kondicionierius yr? o gal dar elektrinis spidometras pas tawe yra? nes kai kuriuos modeliuos buna jis ir da kazka sneka tipo dirzus segtis ar pns:) ir gerai kad sukurei nauja skilty nes ir man tokia ideja buwo kilus
Gs430

Kerlex
Posts: 17
Joined: 16 Aug 2003, 21:03
Location: Vilnius

Post by Kerlex »

Na, 92 pilt man kazkaip net mintis nebuvo kilusi ;)
Mano auto yra europietiskas variantas, taigi nei kondishkes, nei autopiloto, nei zadintuvo laikrodyje, nei voice, nei elektroninio skydelio, nei raudonu posukio signalu galiniuose sparnuose, nei uzraso "Turbo" ant sediniu pas mane nera :D. (o gaila ;) )

User avatar
wanadoo
Posts: 1275
Joined: 24 Nov 2004, 22:17
Location: Marijampole-Kaunas
Contact:

Post by wanadoo »

kas galit pasakit kur tixlei randasi pas s12/s13 tas afm blin wisur ieshkau ner konkretaus paaiskinimo :(
Gs430

User avatar
Idaho
Posts: 73
Joined: 01 Feb 2005, 15:18
Location: Vilnius
Contact:

Post by Idaho »

wanadoo wrote:kas galit pasakit kur tixlei randasi pas s12/s13 tas afm blin wisur ieshkau ner konkretaus paaiskinimo :(
prie pat oro filtro dezes
Civic 250ag 260Nm

User avatar
wanadoo
Posts: 1275
Joined: 24 Nov 2004, 22:17
Location: Marijampole-Kaunas
Contact:

Post by wanadoo »

nu kai padareu ta post kur afm tai uz 15 min ir radau tik bijojau ardyt reikes kuria diena netinget acargei pakrapstyt ten ir kaip nors issimti :) beje jei nupjauciau katalizatoriu ir priwirinceu jo wietoj wamzdy paprasta ar labai pasikeis garsas? neprades taip uzht kad net galwa skaudes?
Gs430

User avatar
Zx@c
Posts: 108
Joined: 22 Mar 2004, 17:14
Location: Klaipeda
Contact:

Post by Zx@c »

na siaip kas liecia benzina , pagal autodata2004 programos duomenis i musu s-12 rejkia pilt 98 oktano benzina , bet cia jau nuo paciu vairuotoju
priklauso ar nori greiciau pribajgt masina ar ne :wink:
as pilu 98 is statoil'o :? kaina nemaza bet vaziuoja gerai :)
zxac
Nissan Silvia GP CA18ET 88' melyna (parduodama)
Nissan Silvia CA18ET 88' raudona (parduodama)
Nissan Silvia Ca18ET 87' pilka (dalimis)
Nissan Silvia CA18ET 88' pilka (dalimis)
Busimas Project Silvia GP edition FJ20DE+T

User avatar
Groozdas
Posts: 3893
Joined: 07 Jul 2003, 16:39
Location: Vilnius
Contact:

Post by Groozdas »

Smagu kad atsiranda zmoniu su idomiom masinom sitam forume.

User avatar
wanadoo
Posts: 1275
Joined: 24 Nov 2004, 22:17
Location: Marijampole-Kaunas
Contact:

Post by wanadoo »

na reikes isbandyt waziawima ir su 98 benzu jei pasirodys gereu tai prie jo ir pasiliksiu beje kur galiam priduoti katalizatoreus widurius? lombarde?:D ar i kokia swalke nuwezti?ar tauriuju metalu supirktuwej?
Gs430

User avatar
Sheikhas
Posts: 2640
Joined: 25 Mar 2003, 15:30
Location: Ignalina, Lietuva
Contact:

Post by Sheikhas »

jei manuale nurodyta 98, tai tikrai turetum pajausti skirtuma, nebent jau neber kam ta skirtuma sukuria...
katalizus superka Vilniuje Danielm'as o Kapsuke nezinau :)
uz kg ~80Lt duoda, jei gerai pamenu. Tarp kitko daznai visi garaziniai uzsiimantys duslintuvu remontu irgi mielai priima korius.
yugoslavas@satanis.tas
ToyotaCelica turbo 4WD Grp A Rallye GT-Four Carlos Sainz Limited Edition
Chrysler Voyager 3.3LE Grim Reaper Edition grabovozas by MS Design

User avatar
wanadoo
Posts: 1275
Joined: 24 Nov 2004, 22:17
Location: Marijampole-Kaunas
Contact:

Post by wanadoo »

man tox kajminas kaj drebtelejo sako uz kg widuriu kaikas doda nuo 100 iki 200 lt nu gal ce pasakos bet jei tiesa tai wisai prawers man jo pashalinimas :D sheikhas kol as kartais pac pasimetu begiuos(nu nespeju junginet kai begejasi chia retai taip :D) tai da suprantu truputy pokolkas kad dar trauke panasei kaip ir turetu tikiuos ismoksiu kada wajruot :D nu ka i mokikla!!!
Gs430

User avatar
wanadoo
Posts: 1275
Joined: 24 Nov 2004, 22:17
Location: Marijampole-Kaunas
Contact:

Post by wanadoo »

xaxa paskambino tox gimynajtis ir pareiske kad jeigu ishimsiu katalizatoriu prades daugeu benzo imti :DD tipo liambda surishta su katalizatoriumi irtaip ji reaguliuoja wisa degima jei issimsiu katalizatoriu lembda tipo apsimes ir prades riebinti benzina :D pasakykit kiek ce tiesos tipo sake 2 ltr benzo daugeu ims nes lembda riebins mishiny wisalaika pz juk liambda stowi pres katalizatoriu juk to sdujso atgal negryshta o nueina i kataliza jokios prasmes tarp judwieju as neizwelgiu nezinau sunerwino mane o skaitosi jis dar mechaniaks geras nu gal ir geras ant nauju traktoriu remonto tik en ant auto su turbom nzn :roll:
Gs430

User avatar
Sheikhas
Posts: 2640
Joined: 25 Mar 2003, 15:30
Location: Ignalina, Lietuva
Contact:

Post by Sheikhas »

taip buna jeigu bliamba zondas stovi uz katalizo ar net jo korpuse (buna taip jeigu neklystu). O jeigu bliamba pries kataliza, jokiu pasekmiu apart lengvesnio variklio alsavimo.
Man kazko nesitiki, kad tavo antikvaro katalizas dar ten yra ir gyvas.
Ar kartais jauti pasvinkusiu kiausiniu kvapa normaliai uzmynes tapke?
yugoslavas@satanis.tas
ToyotaCelica turbo 4WD Grp A Rallye GT-Four Carlos Sainz Limited Edition
Chrysler Voyager 3.3LE Grim Reaper Edition grabovozas by MS Design

User avatar
wanadoo
Posts: 1275
Joined: 24 Nov 2004, 22:17
Location: Marijampole-Kaunas
Contact:

Post by wanadoo »

kazkoki wejai tipo ner katalizatoreus o tik tox ilgas bakelis su skylem widury masinos taj paimem ir ispjowem ir masian pora kg palengwejo ir normaleu waziuoja netrukcioja ir labeu i gaza reaguoja nu gal anksceu buwo ten katalizatorius bet issimtas juk masina anksceu wokietijoj wazinejo o ten jo reike laabai
Gs430

User avatar
DeeDee
Posts: 1374
Joined: 02 Dec 2003, 16:33
Location: Suvalkijos sostine
Contact:

Post by DeeDee »

abejoju ar jis kada nors buvo...
Volvo S80 2.5 TDI 1999
MG MGF 1,8i 1998 (parduodu/keiciu)

Kerlex
Posts: 17
Joined: 16 Aug 2003, 21:03
Location: Vilnius

Post by Kerlex »

Zx@c wrote:pagal autodata2004 programos duomenis i musu s-12 rejkia pilt 98 oktano benzina, bet cia jau nuo paciu vairuotoju
priklauso ar nori greiciau pribajgt masina ar ne :wink:
Hmm, kazkaip sunkai galiu patiket, kad 82 metais Nissan priverte visus pilti 98 :? Gal autodata kalbejo apie kita Silvija? ;) Reiks inete paieskot, nes skirtumas 95-98 pagal kaina jau ne toks ir didelis.

User avatar
Groozdas
Posts: 3893
Joined: 07 Jul 2003, 16:39
Location: Vilnius
Contact:

Post by Groozdas »

wanadoo wrote:kazkoki wejai tipo ner katalizatoreus o tik tox ilgas bakelis su skylem widury
greiciausiai ispjovej rezonatoriu :lol:
O siaip teisinga pastaba: pas tave jo tukriausiai ir neturejo but..

User avatar
Sheikhas
Posts: 2640
Joined: 25 Mar 2003, 15:30
Location: Ignalina, Lietuva
Contact:

Post by Sheikhas »

turejo pradet kazkiek baubti labiau, jeigu rezonatoriu ismetei...
Siaip gal ir nevertejo.
yugoslavas@satanis.tas
ToyotaCelica turbo 4WD Grp A Rallye GT-Four Carlos Sainz Limited Edition
Chrysler Voyager 3.3LE Grim Reaper Edition grabovozas by MS Design

User avatar
wanadoo
Posts: 1275
Joined: 24 Nov 2004, 22:17
Location: Marijampole-Kaunas
Contact:

Post by wanadoo »

tai as ir tikejausi kad labeu baubs bet padidejo garsas kokeis 2 db :Dir tiek nelabai skiresi bet gereu trauke kai dugnas gazo
Gs430

User avatar
wanadoo
Posts: 1275
Joined: 24 Nov 2004, 22:17
Location: Marijampole-Kaunas
Contact:

Post by wanadoo »

nu nejaugi numiro wisi s12 kad niekas neberasot :) galit gal parasyt kas matet ir kokiam mieste matet s12 idomu pasidare kiek wazinejanciu yra :)
Gs430

Kerlex
Posts: 17
Joined: 16 Aug 2003, 21:03
Location: Vilnius

Post by Kerlex »

wanadoo wrote:nu nejaugi numiro wisi s12 kad niekas neberasot :) galit gal parasyt kas matet ir kokiam mieste matet s12 idomu pasidare kiek wazinejanciu yra :)
Nu kolkas nenumire dar ;) Tik kad ner ka rasyt... as su savo po trupuciuka vazineju, bet dazniausia stengiuos su kita masina vaziuot, nes arba pas mano S12 kuras isgaruoja ar nezinau ;) vistiek rudeni isvaziuoju ilgam, tad nebereikes man jokiu masinu.. o po to.. po to jau tik laikas parodys kaip bus :)

User avatar
slim_shady
Posts: 179
Joined: 20 Mar 2005, 13:52
Location: Siauliai

Post by slim_shady »

wanadoo wrote:nu nejaugi numiro wisi s12 kad niekas neberasot :) galit gal parasyt kas matet ir kokiam mieste matet s12 idomu pasidare kiek wazinejanciu yra :)
Neperseniausiai maciau viena S12-tuka Shiauliuse stovint netoli autobusu stoties, pasirodo ir musu kaime tokiu vazineja :lol:
'92 Nissan 200SX sold...:(
Riding '93 B4 2.3l 131AG :)

User avatar
wanadoo
Posts: 1275
Joined: 24 Nov 2004, 22:17
Location: Marijampole-Kaunas
Contact:

Post by wanadoo »

kerlex nu pa mane tai 8-12litru 100 km max wa dar gal t25 turba isidesiu ir kazkiek slegy pakelt reikes gal gereu trauks :D mano minusai wisi daba toj supistoj waziuoklej :( barska kruta wairas ten ratu traukes kliba ...
Gs430

Kerlex
Posts: 17
Joined: 16 Aug 2003, 21:03
Location: Vilnius

Post by Kerlex »

wanadoo wrote:kerlex nu pa mane tai 8-12litru 100 km max
Tau gerai :lol: :lol: :lol:

User avatar
wanadoo
Posts: 1275
Joined: 24 Nov 2004, 22:17
Location: Marijampole-Kaunas
Contact:

Post by wanadoo »

bet wistek daug :)
Gs430

Post Reply